AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

Komunikacja między brzegami

Dla wszystkich Gości Festiwalu Dwa Brzegi, chcących zgłębiać uroki obu brzegów Wisły, przygotowaliśmy kilka niezbędnych informacji organizacyjnych.

Najlepszym sposobem na dotarcie do Janowca jest przeprawa promowa, łącząca to urokliwe miasteczko z Kazimierzem Dolnym. W trakcie Festiwalu prom Gerderland będzie kursował codziennie do ostatniego chętnego. To najszybsza, najkrótsza i zapewne najatrakcyjniejsza droga. Bilety można nabyć na pokładzie promu, a szczegółowy cennik dostępny jest pod adresem: www.prom-janowiec.pl/index.php/cennik. To nie tylko środek transportu na festiwalowe atrakcje, Dwa Brzegi zapewniają dzięki niemu iście weneckie klimaty – wrażenia lepsze od rejsu gondolą!

Dla wszystkich zmotoryzowanych, jadących prosto do Janowca nad Wisłą, proponujemy trasę przez Puławy. Tam na większości głównych skrzyżowań można znaleźć wskazówki dojazdu – kierunek Góra Puławska. Wystarczy przejazd przez most, by znaleźć się po odpowiedniej stronie Wisły, stąd już prosta droga do miasteczka.

Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi odbędzie się w dniach 28 lipca – 5 sierpnia 2018. Zachęcamy do śledzenia naszych newsletterów oraz profilu na FACEBOOKU i INSTAGRAMIE.

« »
© Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi Kazimierz Dolny Janowiec nad Wisłą
Projekt i realizacja: Tomasz Żewłakow