AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

NOSOWSKA feat. ZAMILSKA w koncercie otwarcia Dwóch Brzegów

NOSOWSKA feat. ZAMILSKA – koncert Nosowskiej z gościnnym udziałem Zamilskiej – już 28 lipca na Zamku w Kazimierzu Dolnym podczas tegorocznych Dwóch Brzegów. Koncert odbędzie się w ramach drugiej odsłony muzycznego projektu POWROTY, sygnowanego przez T-Mobile Electronic Beats.

Katarzyna Nosowska to ikona polskiej sceny muzycznej – wokalistka HEY, autorka tekstów, wielokrotna laureatka nagród branżowych. W 2013 roku odznaczona Złotym Krzyżem Zasługi. Na swoim koncie ma także sześć albumów solowych. Zamilska to producentka, którą trudno przypisać do jednego gatunku. Określa się ją jako pierwszą damę polskiego techno, tyle że Zamilska z powodzeniem porusza się w przeróżnych odcieniach elektroniki, eksploruje szeroko pojmowaną world music, a nieobcy jest jej też noise.

Utwór, który połączył artystki to „Jeśli Wiesz Co Chcę Powiedzieć…”, pochodzący z debiutanckiego solowego albumu Katarzyny Nosowskiej „puk.puk” z 1996 roku. Ten utwór, dziś już kultowy, został zaaranżowany w mrocznym i elektronicznym klimacie.

Efekty współpracy tych dwóch osobowości będzie można usłyszeć na żywo. Koncert NOSOWSKA feat. ZAMILSKA odbędzie się 28 lipca o 21:00 na Zamku w Kazimierzu Dolnym, otwierając część muzyczną Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi.

Bilety będą dostępne w sprzedaży online (od 21 lipca, godz. 18:00), w kasach festiwalowych w Kazimierzu Dolnym (ul. Nadwiślańska 9), można je będzie także zdobyć w konkursie na profilu T-Mobile Electronic Beats na Facebooku.

Z Kazimierzem Dolnym T-Mobile łączą szczególne relacje, jeszcze w 2018 roku w mieście rozpocznie się przygotowywanie pierwszego w Polsce kompleksowego projektu Smart City. W ramach porozumienia z lokalnymi władzami rozwijane będą projekty m.in. z zakresu inteligentnego oświetlenia ulicznego, ładowania pojazdów elektrycznych czy sieci hot spotów WiFi.

Cena biletu w przedsprzedaży online: 70 zł. Cena biletu w regularnej sprzedaży, w kasach podczas Festiwalu: 80 zł.

Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi odbędzie się w dniach 28 lipca – 5 sierpnia 2018. Zachęcamy do śledzenia naszych newsletterów oraz profilu na FACEBOOKU i INSTAGRAMIE.

@ NOSOWSKA feat. ZAMILSKA, T-Mobile Electronic Beats

@ NOSOWSKA feat. ZAMILSKA, T-Mobile Electronic Beats

« »
© Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi Kazimierz Dolny Janowiec nad Wisłą
Projekt i realizacja: Tomasz Żewłakow