AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

Wolontariat na Festiwalu Dwa Brzegi

Rozpoczynamy nabór wolontariuszy do pracy przy 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi w Kazimierzu Dolnym i Janowcu nad Wisłą.

JAK ZOSTAĆ WOLONTARIUSZEM FESTIWALU DWA BRZEGI?
Na adres Koordynatorki Wolontariuszy Moniki Skolmowskiej (monika.skolmowska@dwabrzegi.pl), należy przesłać CV oraz list motywacyjny. Przyjmujemy tylko zgłoszenia osób pełnoletnich i tylko od osób dysponujących czasem przez cały Festiwal (27.07-05.08.2018). O wynikach rekrutacji poinformujemy drogą mailową najpóźniej do 15 czerwca 2018 roku. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

DLACZEGO WARTO?
Wolontariat na Dwóch Brzegach to nie tylko praca i obowiązki. To szansa na zdobywanie nowych doświadczeń, naukę pracy w zespole, współtworzenie sprawnego funkcjonowania festiwalu. To również  możliwość poszerzania wiedzy o kinie  oraz wspólne spędzanie czasu po pracy. Wszystkim akredytowanym wolontariuszom gwarantujemy nocleg i wyżywienie. Istnieje możliwość zaliczenia praktyk studenckich w ramach wolontariatu. Należy zgłosić ten fakt przy wysyłaniu zgłoszenia. Po Festiwalu każdy wolontariusz otrzyma zaświadczenie lub referencje.

NA CZYM POLEGA PRACA WOLONTARIUSZA?
Wolontariusz pomaga w organizacji i realizacji wydarzeń Festiwalu Dwa Brzegi. Będą to np.: obsługa gości, praca przy produkcji, organizacji widowni i technice, obsługa punktów informacyjnych i biura festiwalowego, kolportaż materiałów promocyjnych festiwalu. Wolontariusz pracuje według ustalonego harmonogramu pod kierunkiem Koordynatora.

Mamy nadzieję, że razem z nami, będziecie tworzyć jedno z największych wydarzeń artystycznych w Polsce. Oczekujemy od Was przede wszystkim entuzjazmu, dobrej energii i przyjacielskiej, serdecznej atmosfery, jaką co roku tworzycie dla naszych gości.

Wielu wolontariuszy wspiera nas od kilku edycji i mówią wprost: „Wakacje bez pracy podczas Festiwalu w Kazimierzu Dolnym  nie mają sensu”. My również nie wyobrażamy sobie Dwóch Brzegów bez Was. Zapraszamy!

© Dwa Brzegi, fot. Joanna Kurdziel-Morytko

© Dwa Brzegi, fot. Joanna Kurdziel-Morytko

© Dwa Brzegi, fot. Joanna Kurdziel-Morytko

© Dwa Brzegi, fot. Joanna Kurdziel-Morytko

« »
© Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi Kazimierz Dolny Janowiec nad Wisłą
Projekt i realizacja: Tomasz Żewłakow