AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

Pracujemy nad programem Dwóch Brzegów

Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi słynie z niepowtarzalnej atmosfery, ale też z bogatego programu, nad którym od lat pracują profesjonaliści i pasjonaci. Także w tym roku na naszych Gości czekać będą najlepsze tytuły filmowe oraz różnorodne wydarzenia towarzyszące.

Dział Programowy od kilku miesięcy skupia się na przygotowaniu atrakcyjnej oferty, która już po raz dwunasty będzie miała szansę przyciągnąć na Lubelszczyznę prawdziwych koneserów sztuki. Do Kazimierza Dolnego jak zawsze trafią najlepsze filmy wyselekcjonowane na światowych festiwalach, m.in. w Cannes, Wenecji czy Berlinie. Ciekawy program muzyczno-filmowy zapowiada się także na zamku w Janowcu.

Nie zabraknie najciekawszych polskich filmów minionego sezonu i najbardziej wyczekiwanych premier. Nasze stałe sekcje już niedługo wypełnią tytuły, o których w branży mówi się od dawna i na które czekają miłośnicy X muzy znad Wisły. Także w tym roku na widzów czekać będą nowe polskie filmy krótkometrażowe, autorstwa młodych twórców.

Niezwykła atmosfera kazimierskiego miasteczka festiwalowego będzie po raz kolejny okazją do spotkania z wybitnymi twórcami z Polski oraz świata. Podczas Dwóch Brzegów niezmiennie odbywać się będą spotkania z ludźmi kina: reżyserami, aktorami, scenarzystami, producentami; a także Lekcje Kina, konferencje, warsztaty, debaty. Na wielbicieli muzycznych doznań czekać będą wspaniali artyści, którzy wystąpią na dwóch scenach: na Dużym Rynku w Kazimierzu, a także w klubie festiwalowym. Publiczność jak zawsze będzie również miała okazję obejrzeć najlepsze tytuły minionego sezonu pod gołym niebem.

Pełny program 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi ogłosimy 14 lipca.

Zachęcamy do akredytowania się na Dwa Brzegi przedstawicieli mediów: www.dwabrzegi.pl/akredytacje.

Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi odbędzie się w dniach 28 lipca – 5 sierpnia 2018. Zachęcamy do zapisów na newsletter oraz śledzenia naszego profilu na FACEBOOKU i INSTAGRAMIE.

« »
© Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi Kazimierz Dolny Janowiec nad Wisłą
Projekt i realizacja: Tomasz Żewłakow