AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

Dołącz do redakcji „Głosu Dwubrzeża”

„Głosu Dwubrzeża” – jedyny, najlepszy, aktualny dziennik Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi w Kazimierzu Dolnym i Janowcu nad Wisłą. Każdego festiwalowego dnia redakcja magazynu poleca najlepsze filmy i najciekawsze spotkania z gośćmi, informuje o aktualnych wydarzeniach, rozmawia z ludźmi kina i zagląda za kulisy. W skład redakcji, od pierwszej edycji, wchodzą młodzi ludzie z całej Polski. Wszystkich łączy miłość do kina oraz do tego wyjątkowego miejsca na filmowej mapie Polski.

Zapraszamy do zostania dziennikarzem „Głosu Dwubrzeża” w tym roku!
Szukamy ludzi, którzy tak jak my kochają X muzę. Pod okiem profesjonalnej redaktorki przez osiem dni Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi będzie można doskonalić swój warsztat.

Jak zostać dziennikarzem?
Opowiedz nam krótko o swoim ulubionym filmie. To wiele o Tobie powie. Przygotuj dwa teksty: recenzję filmu, który miał swoją premierę nie wcześniej niż rok temu oraz propozycję trzech pytań do aktora lub reżysera, które nie będą bezpośrednio dotyczyły konkretnego filmu. Liczba znaków każdego z tekstów nie powinna przekraczać 3 tysięcy. Dołącz swoje CV. Zapraszamy także umysły ścisłe – stawiamy na pasję, nie kierunek studiów. Redaktorką naczelną „Głosu Dwubrzeża” jest w tym roku Ola Salwa – dziennikarka i recenzentka filmowa, redaktor naczelna „Polish Film Magazine”, członkini polskiej sekcji FIPRESCI.

Czas trwania naboru i wyniki
Na zgłoszenia czekamy pod adresem mailowym naszej Rzecznik Prasowej, Pauliny Litwinow: press@dwabrzegi.pl. Jeśli masz dodatkowe pytania – nie krępuj się ich zadawać. Teksty należy przesłać do 31 maja 2018. O wynikach poinformujemy najpóźniej 11 czerwca.

Nasza oferta
Członkom ekipy redakcyjnej zapewniamy noclegi, wyżywienie, gadżety festiwalowe i pełną akredytację dziennikarską podczas Dwóch Brzegów. Gwarantujemy pracę w grupie pasjonatów i profesjonalistów, wśród zgranego zespołu, który wyróżnia się nieprzeciętnym poczuciem humoru, ale też potrafi podzielić się wiedzą, doradzić i pochwalić.

Kino to wspólnota, w której twórcy nie istnieją bez odbiorców, a odbiorcy kultury nie istnieją bez tych, którzy ją tworzą. Stań się jego częścią – stan się częścią Festiwalu Dwa Brzegi!

« »
© Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi Kazimierz Dolny Janowiec nad Wisłą
Projekt i realizacja: Tomasz Żewłakow