Dr MISIO – KONCERT ZAMKNIĘCIA

Data
Godzina
Miejsce
04/08
21:00
ZAMEK, KAZIMIERZ DOLNY


Arek Jakubik – woakl; Pawel Derentowicz – gitary; Mariusz Matysek – gitara basowa; Radek Kupis – instr. klawiszowe, Jan Prościński – perkusja

OPIS

Dr Misio to męska załoga pod wodzą Arka Jakubika – jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów oraz scenarzysty, reżysera związanego z ambitnymi projektami filmowymi na kulturalnej mapie Polski, znanego ze świetnych ról dramatycznych w filmach Wojtka Smarzowskiego („Wesele”, „Dom zły”, „Drogówka”, „Wołyń”). Dr Misio gra ostrego rock & rolla bez przebaczenia. Solidne brzmienie, ciężkie riffy, znakomite, mądre teksty Krzysztofa Wargi oraz Marcina Świetlickiego i brak muzycznego kompromisu sprawiają, że to nowa i oryginalna propozycja nie tylko dla fanów rocka ale przede wszystkim ludzi poszukujących w sztuce intelektualnych wrażeń i refleksji, otwartych na formę i nie stroniących od wspólnej, niemalże rytualnej zabawy. Są wspaniałym zespołem dla publiczności oczekującej od artysty podczas koncertu dużo energii i emocji zarówno w klubie jak i w plenerze, a Arek Jakubik jest uważany za jednego z najlepszych i najbardziej żywiołowych frontmanów na polskim rynku muzycznym.

BILETY | 40 zł (przedsprzedaż internetowa: do 26.07), 50 zł (sprzedaż internetowa, kasy w Kazimierzu Dolnym: od 27.07)
www.facebook.com/drmisio


WYKONAWCY
DR MISIO – Zespół ma na swoim koncie płyty „Młodzi” i „Pogo”, których producentem muzycznym jest Olaf Deriglasoff , a najbardziej charakterystycznymi utworami: „Mentolowe papierosy”, „Dziewczyny”, „Młodzi”, „Hipster”, „Pogo”, „Mr.H….”. Wiosną 2017 roku ukazała się trzecia płyta „Zmartwychwstaniemy”, której producentem jest Kuba Galiński, znany z produkcji płyt dla zespołu Hey, Ani Dąbrowskiej i Ani Rusowicz. Trzecią płytę promuje utwór „Pismo”, do którego teledysk zrobił Wojtek Smarzowski. Zespół zagrał niezliczoną ilość koncertów w całej Polsce, od maleńkich klubów po wielkie koncerty plenerowe oraz festiwale: Jarocin, Przystanek Woodstock, Męskie Granie.

© Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi Kazimierz Dolny Janowiec nad Wisłą
Projekt i realizacja: Tomasz Żewłakow